portatifsistemler
Portatif Sistemler

Hakkımızda


Eğitimli ve yetkin personeli ile hem Türkiye hem de uluslararası alanda sahne sistemleri ve çelik konstrüksiyon piyasasına yıllardır sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Başlıca faaliyetlerimiz:
Portatif sistemler, Truss sistemleri, Sahne sistemleri, Portatif sahne, Döner sahne, Çelik konstrüksiyon ve fabrika binaları, paslanmaz krom, makina, kazan, tiyatro, sinema ve mekanik sistemleri, çatı ve çelik bina mobilya ve iç dekerosyon alçıpan, asma tavan vb. bircok alanda hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti:
Üretimden sevkiyata, satış sonrasında teknik hizmetlere kadar tüm aşamalarda ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun üretim ve uygulama yapmak suretiyle, maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.

Portatif Sistemler
Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla birlikte, kalite anlayışımız: üretimden satış sonrası destek aşamalarına kadar maksimum müşteri memnuniyetidir. Her ihtiyaca uygun ürün çeşitleriyle ve gerçekçi fiyat politikası ile hizmet veren firmamız, hem yurt içinde hem de yurt dışı piyasada kısa sürede tanınan bir marka haline geldik. Bizlere güç veren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizle…


Sahne Sistemleri